XPENG L03 AWD Performance
XPENG L03 AWD Performance XPENG L03 AWD Performance XPENG L03 AWD Performance XPENG L03 AWD Performance XPENG L03 AWD Performance XPENG L03 AWD Performance XPENG L03 AWD Performance XPENG L03 AWD Performance XPENG L03 AWD Performance XPENG L03 AWD Performance

Ключові характеристики

Ціна при виході на європейський ринок
€41 600
Батарея
69.5 кВт·год
Реальний запас ходу
від 280 до 560 км
Споживання
178 Вт·год/км
Привід
Повний привід
Швидке заряджання
236 kW
Прискорення
4.5 s
Порівняй цю версію з іншими моделями електромобілів за запасом ходу, батареєю, заряджанням, динамікою та іншим.

Витрати на експлуатацію

Відкрити повний калькулятор
Річний пробіг12 000 км
Відстань поїздки300 км
Домашній тариф на електроенергію4,32 ₴/кВт·год
Частка заряджання вдома85%
Ціна пального57 ₴/л

Вартість заряджання

на місяць
981 ₴
на рік
11 773 ₴
на 100 км
98,11 ₴
повне заряджання вдома
330 ₴

Вкл. ~10% втрат під час заряджання

Вартість поїздки · 300 км

спожито енергії
57,9 кВт·год
вартість (EV)
299 ₴
зупинки для заряджання
1
Заощадження в цій поїздці порівняно з автомобілем із ДВЗ
1 069 ₴

Порівняно з автомобілем із ДВЗ Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 150 Змінити модель

економія на рік
42 947 ₴
за 5 років
214 734 ₴
EV: на 100 км
98,11 ₴
Конкурент: на 100 км
456 ₴
Відкрити повний калькулятор

Реальний запас ходу

від 280 до 560 км
Міський рух – холодна погода375 км
Траса – холодна погода280 км
Змішаний режим – холодна погода325 км
Міський рух – м’яка погода560 км
Траса – м’яка погода360 км
Змішаний режим – м’яка погода445 км

Запас ходу вимірюється за різних умов: холодна погода = -10 °C з опаленням. М’яка погода = 23 °C з клімат-контролем. Траса = постійна швидкість 110 км/год. Фактичний запас ходу залежить від швидкості, стилю водіння, погоди та маршруту.

Придатність для далеких поїздок

3 / 5
Перший відрізок284 км
Відстань до зупинки для заряджання0 км
Другий відрізок188 км
Загальна відстань472 км
Час першого відрізка2 год 35 хв
Час заряджання15 хв
Час другого відрізка1 год 43 хв
Загальний час4 год 33 хв

Натисни тут, щоб переглянути повний аналіз .

Придатність для далеких поїздок — це 5-зіркова оцінка, яка показує, наскільки автомобіль підходить для довгих подорожей. Оцінка базується на запасі ходу з однією зупинкою: загальній відстані, яку автомобіль може подолати з однією 15-хвилинною зупинкою для заряджання.

Батарея

Номінальна ємність71.2 кВт·год
Тип батареїЛітій-іонна
Кількість елементівНемає даних
Архітектура400 В
Гарантійний період8 років
Гарантійний пробіг160,000 км
Корисна ємність69.5 кВт·год
Матеріал катодаLFP
Конфігурація батарейного блокаНемає даних
Номінальна напругаНемає даних
Форм-факторНемає даних
Назва / референсНемає даних

Заряджання

Вдома / у пункті призначення

Зарядний портType 2
Розташування портуПрава сторона - ззаду
Потужність заряджання11 кВт AC
Час заряджання (0->390 km) 7 год 30 хв
Швидкість заряджання52 км/год

Швидке заряджання

Зарядний портCCS
Розташування портуПрава сторона - ззаду
Максимальна потужність заряджання236 кВт DC
Потужність заряджання (10–80 %)150 кВт DC
Час заряджання —
Швидкість заряджання810 км/год
Autocharge підтримуєтьсяНемає даних

Plug & Charge

Plug & Charge підтримуєтьсяНі
Підтримуваний протоколНе застосовується

Попередня підготовка батареї

Попередня підготовка можливаНемає даних
Автоматична попередня підготовка через навігаціюНемає даних

Динаміка

Прискорення 0–100 км/год4.5 с
Максимальна швидкість180 км/год
Електричний запас ходу390 км
Загальна потужність285 кВт (387 к.с.)
Загальний крутний момент431 Нм
Силова установкаПовний привід

Двонапрямне заряджання (V2X / BPT)

Vehicle-to-Load (V2L)

V2L підтримуєтьсяТак
Зовнішні розетки1 x Type 2 (адаптер)
Максимальна вихідна потужністьНемає даних
Внутрішні розеткиНемає даних

Vehicle-to-Home (V2H)

V2H через AC підтримуєтьсяНі
V2H через DC підтримуєтьсяНі
Максимальна вихідна потужність через AC—
Максимальна вихідна потужність через DC—
Максимальна вихідна потужністьНе застосовується

Vehicle-to-Grid (V2G)

V2G через AC підтримуєтьсяНі
V2G через DC підтримуєтьсяНі
Максимальна вихідна потужність через AC—
Максимальна вихідна потужність через DC—
Максимальна вихідна потужністьНе застосовується

Споживання енергії

EVDB реальний запас ходу

Запас ходу390 км
Викиди CO₂0 г/км
Реальне споживання178 Вт·год/км
Реальний паливний еквівалент2.0 л/100 км

Значення WLTP

Запас ходу440 км
Викиди CO₂0 г/км
Офіційне споживання184 Вт·год/км
Офіційний паливний еквівалент2.1 л/100 км
Реальне споживання158 Вт·год/км
Реальний паливний еквівалент1.8 л/100 км

«Офіційне» = офіційні дані, опубліковані виробником. Офіційне споживання та паливний еквівалент включають втрати під час заряджання.
«Реальне» = розраховане використання енергії з батареї для руху та бортових систем.

Реальне споживання енергії

від 124 до 248 Вт·год/км
Міський рух – холодна погода185 Вт·год/км
Траса – холодна погода248 Вт·год/км
Змішаний режим – холодна погода214 Вт·год/км
Міський рух – м’яка погода124 Вт·год/км
Траса – м’яка погода193 Вт·год/км
Змішаний режим – м’яка погода156 Вт·год/км

Орієнтир реального споживання за різних умов. Холодна погода базується на -10 °C та використанні опалення. М’яка погода базується на 23 °C без навантаження клімат-контролю. Значення для траси передбачають постійну швидкість 110 км/год. Фактичне споживання залежить від швидкості, стилю водіння, погоди та дорожніх умов.

Розміри та маса

Довжина4650 мм
Ширина1920 мм
Ширина з дзеркаламиНемає даних
Висота1600 мм
Колісна база2850 мм
Споряджена маса2115 кг
Повна маса автомобіля2115 кг
Максимальне корисне навантаження75 кг
Об’єм багажника367 л
Максимальний вантажний об’ємНемає даних
Передній багажник44 л
Навантаження на дах75 кг
Можливість встановлення фаркопаТак
Тягове зусилля без гальм750 кг
Тягове зусилля з гальмами1500 кг
Максимальне вертикальне навантаженняНемає даних

Різне

Місця5 місць
IsofixТак, 2 місць
Діаметр розвороту10.5 м
ПлатформаНемає даних
Окрема платформа для електромобілівНемає даних
Тип кузоваSUV
СегментJD - Великий
Рейлінги на дахуНі
Тепловий насосТак
Тепловий насос у стандартній комплектаціїТак

Заряджання вдома і в пункті призначення (0 → 100 %)

Заряджати автомобіль можна від звичайної розетки або від спеціальної зарядної станції. Публічне заряджання змінним струмом завжди відбувається через зарядну станцію. Швидкість заряджання залежить від зарядного обладнання, кабелю, роз’єму та потужності бортового зарядного пристрою автомобіля. У таблиці нижче показано доступні варіанти заряджання для XPENG L03 AWD Performance від порожньої до повної батареї.

Норвегія

У Норвегії використовуються як однофазні, так і трифазні AC-підключення, а трифазне заряджання є поширеним на приватних і публічних зарядних точках. У таблиці нижче наведено можливі варіанти заряджання для XPENG L03 AWD Performance, але доступність може відрізнятися залежно від оператора заряджання, встановлення та регіону.

Type 2 (Mennekes - IEC 62196)
AC зарядний порт для XPENG L03 AWD Performance (2026) - Type 2 (Mennekes - IEC 62196)
Точка зарядки Макс. потужність Потужність Час Швидкість заряджання
Побутова розетка (2.3 kW) 230V / 1x10A 2.3 kW 35 год 45 хв 11 км/год
1 фаза 16A (3.7 kW) 230V / 1x16A 3.7 kW 22 год 15 хв 18 км/год
1 фаза 32A (7.4 kW) 230V / 1x32A 7.4 kW 11 год 15 хв 35 км/год
3 фази 16A (11 kW) 400V / 3x16A 11 kW 7 год 30 хв 52 км/год
3 фази 32A (22 kW) 400V / 3x16A 11 kW † 7 год 30 хв 52 км/год

† = Обмежено бортовим зарядним пристроєм; автомобіль не може заряджатися швидше за це значення.

Швидке заряджання (10 → 80 %)

Швидке заряджання використовується в довших поїздках і під час коротких зупинок для заряджання. Фактична швидкість залежить від потужності зарядного пристрою, температури батареї, рівня заряду, попередньої підготовки батареї та зарядної кривої автомобіля. У таблиці нижче показано типові варіанти швидкого заряджання 10–80 % для XPENG L03 AWD Performance, якщо дані доступні.

Combined Charging System (CCS Combo 2)
DC зарядний порт для XPENG L03 AWD Performance (2026) - Combined Charging System (CCS Combo 2)
Точка зарядки Макс. потужність Сер. потужність Час Швидкість заряджання
CCS (50 kW DC) 50 kW 50 kW 61 хв 260 км/год
CCS (150 kW DC) 150 kW 115 kW † 27 хв 600 км/год
CCS (350 kW DC) 236 kW † 150 kW † 20 хв 810 км/год
CCS (500 kW DC) 236 kW † 150 kW † 20 хв 810 км/год

† = Обмежено максимальною здатністю автомобіля до DC-заряджання.

Придатність для далеких поїздок

Придатність для далеких поїздок визначається не лише запасом ходу. Швидкість заряджання майже так само важлива. Ємність батареї, ефективність і можливості швидкого заряджання разом визначають, наскільки корисним є електромобіль у довших подорожах.

Щоб автомобілі було простіше порівнювати, Elbil RADAR використовує метод під назвою «запас ходу з 1 зупинкою». Він поєднує запас ходу та зарядну здатність і оцінює, як далеко автомобіль може проїхати з однією 15-хвилинною зупинкою для заряджання. Результат перетворюється на оцінку від 0 до 5 зірок.

XPENG L03 AWD Performance
3 / 5
0
1
2
3
4
5
324 km
2 год 57 хв
15 хв
215 km
1 год 57 хв
284 km
2 год 35 хв
15 хв
188 km
1 год 43 хв
472 km (4 год 33 хв)
252 km
2 год 18 хв
15 хв
168 km
1 год 31 хв
420 km (4 год 4 хв)
0 km
100
200
300
400
500
600
700
800
М'яка погода
539 km Запас ходу з 1 зупинкою
Середні умови
472 km Запас ходу з 1 зупинкою
Холодна погода
420 km Запас ходу з 1 зупинкою

© 2026 Elbil RADAR. Усі права захищено.

Увесь вміст цього сайту захищено авторським правом. Використання дозволене лише з чітким і активним посиланням на джерело.

Про Elbil RADAR · Контакти